Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OBS Studio streaming - Fortnite - opožďování myši

Zdravím. Jíž dlouho mě trápí to, že když streamuji či mám zaplé obs studio, tak se mi ve hře fortnite jako kdyby opozdí myš. Pohnu myší a cítím, že to není hned. Nevěděli byste co s tím? Celkem mě to štve. Děkuji za odpověď.

Upravena velikost písmen. (host)
Změna předmětu, původně: OBS STUDIO STREAMING - FORTNITE (host)

nVidia : NVENC
AMD : AMF / AMD VCE
Intel IGP: QSV (x264 v prípade Inter IGP zas až taký problém nieje ale i tak odporúčam prepnúť na QSV).

typ/model grafickej karty zistíte napríklad v správe zariadení (tam zistíte aj či máte nainštalovaný driver, a aký, rozkliknúť grafické adaptéry) alebo v systémových informáciach (súčasti -> obrazovka) alebo trebárs aj cez DxDiag v záložke Display.

Podľa toho nastavíte enkóder v OBS, v nastaveniach -> výstup -> streaming -> enkóder.