Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta

Dobrý den chci si koupit new.grafickou kartu:Sapphire ATI Radeon HD 3850 AGP 512MB ale mam strach že mi to neutahne pc.
moje pc:procesor:intel celeron D 362,3133MHz
zakladni deska: Asrock II865-12b
graficka karta:ati radeon 9600 series
RAM:1024MB 800MHZ
Zdroj:500W
Díky moc za každou radu!

a s tim to procesorem by to jelo už normalně?

Viz:

"Procesor E4600 je určen pro patici LGA775, která je shodná se současnými procesory řady Pentium, pro použití je však nutné použít základní desku s čipsety poslední generace, zejména Intel 965 a 975. Kompatibilitu Intel Core 2 Duo s Vaší stávající základní deskou si nejdříve ověřte u výrobce!"

Ten název základní desky je správný? Nejde spíše o dílčí označení chipsetu (865xx)? Nebo jsem špatně hledal... :i:

Na plne detaily u hier zabudni, ta karta na to nieje vykonovo urcena. Crysis na plno nerozbehne dneska nic (snad okrem QX9750 CPU a tri-sli nvidia GTX280 :-) ), a gothic 3 + ostatne nove hry si na plne zahras skorej s radeon 3870 alebo 4850/4870...ale pokial nekupis novy CPU, je zbytocne do toho investovat...a ta doska je tiez shitik...asrock nikdy nebol nic extra.

U hier sa to prejavi tak, ze aj keby grafika chcela, tak rychejsie nepojde, lebo CPU jej nestihne dodavat dost dat na spracovanie. Prejavi sa to sekanim.

tento procesor mam oveřeny že mi pojede

Jasné - šlo o to, že název v úvodu nebyl přesný a na Intelu u tohoto procesoru (E4600) není zmínka, že by podporoval zmíněný chipset (865G). U výrobce desky ano - výborně - tím líp. ;-)

"Třístovkové" Celerony D byly/jsou žravé a na dnešní dobu ne moc rychlé. Reputaci si zlepšily až řadou 400. Ono taky kupovat grafiku do AGP je na pováženou, ale asi máte své důvody (?).