Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 60FPS na 30FPS bude sekať?

Chcem sa spýtať čiste teoreticky,pretože to odskúšané nemám.Trebárs program Bandicam ,ktorý robí videa sreeny na hry.Tento program dokáže generovať výsledné video 60fps a myslím ,že aj viac.Je to pochopiteľne dôležité kvôli určitej frekvencii obrázkov v hre a jej náročnosti v určitých pasážach. Keď takéto video chcem nastrihať ,ale v programe ,ktorý nepodporuje vyššie fps ,ako je 30 tak by ma zaujímalo či pri konvertovaní aj ,keď na ten istý formát mp4 nedôjde k trhaniu,alebo miernemu prisekávaniu,ďakujem.

Ano, nebo takle, kdyz tu scénu (sebesloziteji) nahrajes telefonem (30fps), bude se ti to video sekat kdyz si ho pak spustis ?
* Ono to funguje skoro steje, video jen snima co je na obrazovce nic vic, jestli je scéna slozita nebo ne je zcela jedno, jen by nemala padnout pod 30FPS (ale radeji nechavam na overeni, herni vide nedelam).

Pletes si to vse dohromady.
Kdyz jsem delal treba herni scenu (video sekci) pres "BLENDER", tak ta scéna je uz v "default" nastavena na 25frames/s (tu obtiznost scény vyrendoval u me doma muj pocitac) to VIDEO (statické) je uz vyrendované, uz ho jiné PC nemusi rendovat, protoze je to VIDEO né 2D/3DScéna.
* Kdyz se divas na akcni film kde jsou filmové efekty kde Godzila rozbiji treba NewYork (které kdyz byly delany potrebovali kurva dobrej pocitac) , myslis ze to pocita GTX@1080Ti karta schovana v TV ?

bude to "plynulé". 24FPS v kině stačí proto, že latentní statický obraz na filmovém políčku zachytává pohyb, tedy určitou "rozmazanost" a dohromady ti dá naprosto dokonalou iluzi plynulosti. V případě digitálního záznamu tomu bohužel tak není a lidskému oku nečiní potíže odlišit jednotlivé snímky, pokud se bude na to soustředit.

Ale to jsou FPS ve hre (nic spolecného s tim, jestli hraju na 30 nebo 144FPS) . Zde se bavime o poctu 'frames' - 'za' - 's' (fps) ve VIDEU.
PS : Mimochodem, to video Youtube sis poustel na kolik FPS ;-) ? Nejlepsi jsou ti, co "poukazuji" na rozdil ve hre 30-FPS a 144-FPS videa (tim nemyslim tebe), nebo hry na 60Hz (ktere vic jak 60frames/s stejne nevykresli) monitoru. Navic az na 60FPS YT videa, zobrazuji stejne jen 30 snimku/s..

MotionBlur (rozmazání pohybem,) doplní chybějící části přechodu, proto se obraz následně nezdá "trhaný".

Pokud by byl jakýkoliv film nebo video nebo cokoliv poskládané z 24sn/s s ostrými přechody bez motionblur, bylo by to stejně neplynulé jako ve hře. XoXo mele nesmyly.

Co jsou to ostré prechody prosimte, tos vyhrabal kde ? V blenderu delam videa bezne na 25FPS nikdy se nesekali, nikdy jsem blur nepouzival. Kdyz uz uvadis ze nekdo "mele" tak alespon uved co, klidne predved vlastni tvorbu (hlavne né youtube) , kde ten BLUR pouzivas, nebo se nevyjadruj vubec. Hlavne prestan mlet o ostrych prechodech ty PUMPO (jestli je protebe VIDEO to samé jako rendovani 3D sceny, tak s tim si bez zpet na detské hriste. Kdyz uz tady kotis neco z Google, tak si to aspon precti poradne.). BM je jen moznost (efekt, tak jak true motion uTVs), né podminka.