Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nový router s Wi-Fi a VOIP ?

Potřeboval bych nahradit stávající kancelářskou kombinaci Asus VP-100 a Straight WRT-311 nějakým lepším "Combo" routerem. Zatím jsem našel toto.

Jelikož však tato zařízení nejsou šálkem mého čaje, chtěl bych se zeptat, zda není něco lepšího. Cena tak do 10K.

Dlink ani 802.11n nebrat :-D kvalitne to zarusi okoli a zarizeni jednotlivych vyrobcu nebyvaji 100% kompatibilni. Ja ale jinak asi moc neporadim, protoze takova "levna" zarizeni nemam ani doma. S low-endem proste nemam zkusenost.
VoIP - mam vlastni ustrednu jako virtualni server, ktera se primo pripojuje na providera
Router - linux box
Wifi - jiny linux box
Omlouvam se