Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No signal detected

Mam menši problém, zostavil som PC ddr3, a viac krát neni signál na monitore, vôbec. Po tom ako mi už nechce načitat ani uvodnu obrazovku, čo jest obrazovka od mobo odkiaľ sa načitava windows alebo sa ide do biosu, jedine ked vyberiem baterku z mobo na minútu a dám naspäť tak vtedy mi nabehne obraz, a mam ešte asi starý bios.
Ako to môžem opraviť?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

On nabehne normalne akurát niekedy a viac krát za týždeň sa nezapne a musím vybrať baterku z MB na minútu a dať naspäť potom funguje zase normalne na 4-5x zapnutí a potom zase, PC by mal fungovať MB je kompatibilný s CPU

Je to:
AMD phenom 3x 2,9ghz
Mobil: ASUS M610 k8n5-e
10gb rám
Gtx260

Můžeš si půjčit jinej (zdroj máš co značka typ?) a vyzkoušet jinak je to pouze tipování čím to může bejt, klidně vadná i ta deska jinak viz co psal Prasak hore testovat mimo case v základu s jednou RAM,pak druhou měnit sloty atd.Je to jetej bazar nejspíš všechno takže chyba může bejt v čemkoliv.