Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google - písmo u výsledků podle země?

Zdravím,

čistě náhodou jsem si změnil zemi u vyhledávání Googlu na USA a hned první vyhledávání mě praštilo do očí, protože písmo nalezených výsledků bylo nepatrně jiné a méně tučnější než to klasické, na které jsme zvyklí. Schválně jsem zkusil i pár dalších evropských zemí - ty měly to klasické písmo. Schválně si to zkuste.
Proč má USA (další jsem už nezkoušel) jiné písmo? Je to podle "zvyku" či tak nějak?

Čiste náhodou si nastav/zruš v svojom browseri "používanie systémových písmen".

Alebo daj sem link na kapitalistický, americký, zahnívajúci, vykorisťovateľský Google.usa vyhľadávač, kde sa tieto zázraky dejú na úkor našich pracujúcich, slušných, poctivých, boľševikmi prevychovávaných občanov. Čo si ten protieurópsky antisemita Trump spolu so Sorosom už dovoľujú, nemá vo svete obdoby.

Vážně řešíš takovou kravinu? Asi si založím topic na téma "Kam se mi do pekla ztratila moje ponožka?". Vysvětlení bude na primitivní úrovni, 100% něco jako zapůsobení na jiný druh obyvatelstva. Reklamy taky všude nemáš stejné, filmy taky ne. Jde o marketing, třeba na Američany působí štíhlejší písmo přívětivěji. Nic hlubšího v tom nehledej.

To je kvůli chytrohodinkám od Apple, na kterých to šlo špatně přečíst, Američané sepsali petici a demonstrovali před Bílým domem. V USA jim to tedy udělali tučnější, ale v Evropě to máme normální kvůli clům za tučnost a musely by být dražší reklamy u Google, aby se to zaplatilo. Google nám nic tučnit zadarmiko nebude.