Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM download speed

Dobrý den, orpavdu se nedá nic s tím dělat na steamu se mi strašně hry pomalu stahují i když mám 300 Mb/s internet není to rok zpátky co jsem neměl problém stahovat 25 mb a měl jsem to hned ani změna regionu nepomáhá furt je to max okolo 4 mb . Na originu a uplay se mi hry stahují nad 30 mb takže to mám hned . Doopravdy mě zaráží abych čekal 6 hodin než se mi stáhne hra za kterou jsem i někdy dal přes litr a chci si ji zapařit doopravdy tohle nechápu.

1) Mám pocit, že si pleteš "Mb" a "MB"
2) Tohle je otázka tvého nastavení Steamu, jdi do nastavení Steamu a podívej se, jestli tam nemáš nastavené down limity. Pokud vím, tak si Steam v poslední době hrál s automatickou detekcí síťových pásem tak, aby Steam mohl něco stahovat na pozadí a tebe to nerušilo při práci. Mohlo to detekovat slabší internet když byla špička a rychlost byla v poklesu a hned máš problém na světě. (I když jsem oficiálně ještě o zavedení té služby nečetl, je to jen v beta testu)