Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teploty pc

Zdravím je nějaký benchmark ke zjištení všech teplot v pc počítač mám sestavený na czc prej je i otestovaný v zátěži ale stejně bych to chtěl ověřit.

CPUM usage 100% teplota maximálně vyskočila na 60 stupnu je tohle u i7 8700K v pohodě? do kolika stupnu je tak ta teplota OK? ;) ale zase nevím jak to OCCT je přesné a jaký rozdíl bude pak ve hře na full detaily ,skřín mám fractial define r6 a mám uvnitř 3X 140mm větrák dva vepředu co sají vzduch a jeden vzadu vyfukuje chladič tam je NOCTUA NH-U14S taktovat nebudu vubec jelikož to neumím , jeto OK mělo by to takhle vše uchladit?...popřípadě kolik větráku je nutné mít v pc skříni?