Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Některá nastavení určuje vaše organizace

Dobrý večer, ve WIN Update se mně objevila červeně hláška Některá nastavení určuje vaše organizace.Zásady nastavené na zařízení: Nastavit začátek doby aktivního používání Zdroj: správce Typ: správa mobilních zařízení, to samé je u konce doby akt.používání, asi se to objevilo po dnešní aktualizaci. Systém WIN 10 Pro, je to soukromý počítač -tedy žádná organizace, vadí to něčemu, nebo dá se toho nějak zbavit?

Možná jsi použil nějaký "čistič" nebo "optimalizátor" systému, který mimo jiné ti zoptimalizoval operační systém.
Ničemu to nevadí, pouze to blokuje přístup do nastavení.
Stačí vymazat klíče v registrech v případě Home verze, v případě pro verze OS můžeš použít nástroj na editaci politik - gpedit.msc. Ale každopádně si o tom nejprve něco přečti.
Reset politik se provede nastavením politiky do stavu "nenastaveno". Jakýkoliv jiný stav (povoleno/zakázáno) znamená, že politika je aplikována