Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Venkovní kamera se záznamem

Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s venkovními kamerami a jejich nahrávání na detekci pohybu a nasledne oznámení na mobil? Potřeboval bych zakázat zaznamenávání mouch... Nebo jestli to vyřešit nonstop nahráváním a vykašlat se na upozornění? Nevim jak to mají řešené zabezpečené domy. Děkuji za odpovědi

Citlivosť čidla podľa veľkosti pohybujúceho sa objektu v snímacom poli kamery, sa dá nastaviť aj pri lacných šuntoch, ktoré nedisponujú ako bonus s infra tepelnými čidlami, napríklad teplokrvných živočíchov, od hlodavcov počnúc, po divú sviňu na štyroch haxniach, končiac.

Muchy, komáre, blchy, čmelíci, roztoče či engine tejto roztodivnej hávede v podobe kudlanky nábožnej, by nemalo čidlo zachytiť a spustiť nahrávanie, ak nemáš rozžatý lampáš priamo pred objektívom, ktorý priláka húfy, hejná, stáda nočných morí (můry), či zvedavých vampírov z čeľade potomkov "gráfa Drakulu".