Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční myš

Dobrý den, potřebuji poradit, nefunguje myš klasická drátová. Fungovala normálně, pak se zasekla a fungují jenom tlačítka. Děkuji za odpověď

dostaneš k tomu super podložku, která má vyšší hodnotu než ta myš. (a pokud už nejsi děcko a máš ruku normální velikosti, ta myš je dobrá)
https://www.czc.cz/gigabyte-m6880x/155808/produkt
gigabyte sice bývá shit, ale za tu cenu a s boží podložkou v ceně - uvažuju si jich ještě pár objednat, ať mám doživotní zásobu.

no to nebyl dobrý nápad.
hned jsem si dvě objednal a vyjebalo se mnou netové bankovnictví. napsal jsem jim zdvořilý text (bůh je mi svědkem, že jinak než zdvořile se nevyjadřuji), že mají čas to vyřešit do pondělí. a vyjebat je terminus technicus.
neb mají vroubek od časů gprs, kdy přes letitý vyslovený nesouhlas začali znovu spamovat.
stejně jsem kdysi uvažoval o fio, tak uvidíme.