Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei app na pozadi

Dobrý den
Mám Huawei p9 lite 2017. Chtěl bych mít Mesenger pořád spuštěný na pozadí ale při zamčení obrazovky se vypne. Jak ho nechat na pozadí spuštěný. Děkuji.

Bohuzel. Zda se, ze nedelas nic spatne. Dokonce nekteri vyvojari znemoznuji stahovani svych aplikaci pro telefony od Huawei, protoze proste Huawei ma prilis agresivni ukoncovani aplikaci na pozadi.

Ovsem co se tyka Messengeru, tak u toho se mi to na Samsungu stava taky, ono je to i obecny problem pitomeho Androidu, ze proste aplikace ukoncuje bez ladu a skladu jak se mu zlibi a Messenger zere dost pameti, takze je prvni na rane.

udělalo to jenom VLC a myslím, že je to spíš agresívní od nich. btw VLC funguje dobře.

mě u Honora 8 to nastavení zavření aplikace po zamčení funguje spolehlivě, pokud chci, aby se po uzamčení vypla, tak se vypne. Pokud chci aby byla zaplá pořád, tak to také funguje spolehlivě.

Je pravda že u Huawei P9 lite 2016 to tak spoleghlivě nefunguje.

--

tak u toho se mi to na Samsungu stava taky, ono je to i obecny problem pitomeho Androidu

Já si nemůžu stěžovat, všehcno funguje na jedničku.

Jestli myslíš Strava training- tak tu stáhnout můžu.

já jsem to s Honorem docela trefil, ještě přijde aktualizace na A8 (už je uvolněná). Přemýšlím, že si koupím novej, 10 view nebo teď Honor Play, ale spíš jenom proto, že se mi to líbí. Nakonec ani nemám důvod k přechodu