Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 problém s aktualizací

Dobrý den mam problém s aktualizací - Kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 1709 pro systémy typu x64 (KB4338825

po vypnutí a aktualizování nebo bo restartu a aktualizovaní už nenaskočí windows musím dát opravy spuštění windows následně se ukáže aktualizaci nebylo možno dokončit a vrátí se to následně windows naskočí a hned tam je ta aktualizace znova po dalším vypnutí či restartování se to opakuje.

Děkuji předem za pomoc

Pri 1709 úplne vypni, zakáž záplatovanie (WU, BITS, v Registroch, v Plánovači úloh - Telemetria, Ceip, Appraiser), bo je ti každá záplata naprd ak neprejdeš na poslednú verziu desiny.

Však tieto horlivé, z 99% zbytočné záplaty len šaškujú, brzdia celý systém, smradia po sieti a nete, zaťažujú systémové prostriedky, apod. Ale ak chceš, stačí ti prešmejdiť bulletin MS, kde si raz za šesť mesiacov vyhľadaj kritické záplaty, použi iba tie pri manuálnom stiahnutí a inštalácii KB-čka.

Radšej sa venuj dôkladne Firewall W10 (jeho manuálnemu nakonfigurovaniu, explicitnému blokovaniu veškerých nebezpečných portov a IP adries, prípadne súboru Hosts a jeho doplnení stovkami blokovací riadkov 0.0.0.0) .

Hlavne sleduj bezpečnosť svojho browsera, tam je dnes absolútna priorita, No1.

Toto je na mě moc složitý radši se dotoho nebudu pouštět v plánovači úloh jsem Telemetria, Ceip, Appraiser nenašel nevím co to je :-D BITS to taky nevím a v registrech se už radši hrabat vůbec nebudu nechám to takhle schované a další nová aktualizace se už normálně stahovat bude ne? jen vynechám tuhle aspoň tak jsem to pochopil

V Services vypni - disable, tieto riadky:

- Background Intelligent Transfer Service (BITS)
- Windows update (wuauserv)

V Plánovači je toho hodne na vypnutie, ale aspoň v zložke "Application Experience" nastav na Disable všetky položky v pravom okne plánovača.

Pre Windows Firewall ti dám nejaký súbor zo svojej staršej zálohy;
http://leteckaposta.cz/733400386

Po stiahnutí súboru Firewall.wfw ho importuj do Firewall - Control Panel (ovládací panel) - klikni na Windows firewall - import.

Návrat do predvoleného nastavenia z výroby firewallu je možný spraviť kedykoľvek.

Súbor Host, ten svoj ti nedám, je toho hodne. Musíš na naučiť pracovať s "ladičkou" PowerShell-hotovými skriptami.

A k čemu to je vlastně dobrý aby to nebrzdilo windows atd. jak píšeš víše a když jsem tu 1709 skryl aby se neinstalovala měl bych tohle udělat taky nebo už to není nutný když se instalovat nebude

a koukal jsem do toho Services ale BITS jsem tam nenašel mam to v češtině je to něco asi s pozadím ale nemohu to najít a windows update(WU) nejde zastavit jen spustit a ve vlastnostech je ještě nastaveno že se poustí ručně