Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [OT] Jaké autoradio?

Zdravím.. nevím jestli to hodit do PC poradny do pokecu nebo se to spíš hodí do Života, ale tak zeptám se.

Máme klasickou Škoda Fabia druhé generace, rok výroby 07.. Moc autům nerozumím a potřeboval bych vědět, jaké autoradio tam mohu dát.. Na co se dívat? Na co si dát pozor?

Vím jen, že se jedná o velikost (1 DIN), budou tam fungovat všechny autoradia?
Hledám nějaké s podporou BT, abych si mohl pouštět hudbu třeba z mobilu. Mechanika není důležitá, ale tak když už tam bude..

Mám nějak hrotit výkon zesilovače? Samozřejmě by to mělo nějak hrát.. Momentální autoradio byl nějaký SENCOR a asi byl už vadný, vybíjel autobaterii.

V hledáčku mám zatím tyto
Pioneer DEH-S3000BT
Sony MEX-N4200BT
JVC KD-R889BT

Momentálně si dělám řidičák a Fábii si budu půjčovat, ale bez hudby se mi asi moc jezdit nechce (jsem rozmazlený?).

Díky za případné rady.

Pokud to má je prohozené piny, tak stačí multimetr a změřit s kterého drátu vede 12V + (typicky červený) a s kterého 12V- (typicky černý). Repráky jsou snad už zapojené standartně. Tedy doufám.
A také pomuže elektrické schéma Fabie, dá se sehnat na netu. Jo a ještě schema iso konektoru.

https://www.autohificlub.cz/forumimages/2007_10_18_10_12_472225.jpg

Sakra a který je který.. drát co mám v ted v ruce má napájecí s západkou dole a repro s západkou v prostřed.

A ted jsem se díval na nové autorádia, a mají to stejné co má moje letité Kenwood kdc 4080 tedy 16 pin iso. Což je uplně něco jiného než iso v autě. No však k novému autoradiu dostaneš redukci.