Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotykový display občas nereaguje.

Zdravím,
používám v autě rádio s dotykovým dispejem, dotyk někdy jde a někdy jsem nucen omezit užívání funkcí, jako navigace, přepínání aplikací, protože to je věc, kterou tlačítka nezvládnou.
Displej je čistý bez nečistot, které by dotyk ovlivnily. Na venkovních teplotách nezáleží, dělá to kdy se mu zachce.
Určitě je třeba zmínit, že to pár dní funguje a pár dní ne a nejde po celou dobu, co je rádio zaplé od startu, není to tak že by během používání vynechával.
Podíval jsem se na kabely, popřepojil je, když mi dotyk nefungoval, po mém zásahu fungovat začal, tak jsem doufal, že byl třeba povylezlý kabel, nicméně nejspíš ne, nechce se mu zas.
Zvažuju, že koupím nové kabely a nahradím je, akorát nechci to dělat zbytečně, proto prosím o radu, co jiného by mohlo být příčinou.
Aplikace jsou původní od výrobce, nic dalšího jsem tam nedával.
Displej zobrazuje obraz perfektně, jen ten dotyk blbne.

No a kdyby byl někdo, z Královéhradeckého kraje, kdo se v tom vyzná a dokázal by to vyřešit, tak bych se stavil :D

Předem dík za odpovědi.

Ano, to jsem zapomněl napsat, čína to je.
Ještě dodám, že první displej se mi uškvařil loni v létě, ale tam dotyk fungoval bezchybně, a prodejce mi na záruku poslal nový.
Druhý léto zdráně přežil, pro jistotu rádio izoluji, aby na něj nešlo přímé světlo, když nechám auto někde stát bez clon.
Nejprve jsem ale zapojil jeden kabel opačně, nevím jak se mi to povedlo :D, tak jsem znovu rozebíral, abych to opravil, pak se objevil ten nešvar s dotykem...
Ono už to s tím mám rok, ale většínou to spíš fungovalo a naučil jsem se s tím žít, vycházelo mi to dobře.. Teď mi to nejde vždy když bych rád použil něco jiného než poslech hudby a to je problém.
Pokud to nepůjde nějak snadněji opravit, tak poletí..