Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WD my cloud home

Dobrý deň
Kúpil som si používaný WD my cloud home a chcel by som sa spýtať či ten starý užívateľ bude mať k nemu ešte nejaký prístup alebo či by sa to dalo nejako zrestovať do továrenských nastavení aby už k tomu som mal prístup iba ja,ďakujem

Aha to čo som od neho mal ten cloud má tam prístup lebo mne nič take v nastaveniach neukazovalo iba som čakal 40 sekund alebo 4 sekundy a nič nerobilo vždy to blikalo tak preto som napísal sem či nerobím niečo zlé,a manuálne bez prístupu to ako spravím ?

Keď som chcel zariadenie resetovať cez reset tlačidlo tak som mal odpojiť napájanie stlačiť tlačidlo zapojiť napájanie a držať 40 sekund približne potom som to pustil a zpredu čo má ten cloud LED tak začalo blikať a neprestalo kým som neodpojil a znova nezapojil.
A dá sa to resetovať aj nejako cez používateľa lebo nikde to nemám ani v tom čo ste posielali vy ja tam nič také nemám

skus toto
To execute the 40 Second Reset:

Power down the device and remove the power cord from the device
Using a paperclip or narrow tipped pen, press and hold the reset button
While continuing to hold the reset button, reconnect the power cord to the device and continue to hold the reset button for at least 40 seconds
After releasing the reset button the device will reboot

Note:
This process may take upwards of 15 minutes. Please wait until the Power LED is solid blue, indicating the device is ready to use.

áno,tento postup som skúšal medzi prvými ale ledka mi vždy bliká a neviem či to tak má byť nechal som to zapnuté 2-3 hodiny a stale to blikalo tak som odpojil napájanie zapojil a už išlo neviem to že blikalo som myslel že sa snaží spojiť s adminom či môže resetovať ale na mail mi nič neprišlo

Koukni na můj poslední příspěvek. Zkontroluj typ, zkontroluj firmware a zjisti si, jestli pro tvuj NAS je opravena bezpečnostní díra. Pokud není, tak jej NEVYSTAVUJ do internetu, protože se ti do něho dostane každý a ani nemusí znát tvého "admina"
Mimochodem doufám, že jsi aspoň změnil výchozí heslo pro admina