Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni PC-TV-Domaci Kino

dravim ,
Dnes sem si propojil PC-TV pres hdmi kabel obraz funguje jak ma .
Dále sem si propojil TV s Domacim kinem pres opticky kabel a zde mam problem zvuk mi nejde do zadnich beden u domaciho kina ale pouze do prednich :/ . Zvukova stopa filmu je 7.1 a tedka nwm co je spatne. Diky za rady.

Grafarna - GTX 1080
TV - Panasonic TX-50DX703E
Domaci Kino - Philips HTB3520G

Mam asi rok novy PC a na minulym se mto mel propojeny uplne stejen jako ted a fungovalo to.

Pokud to "kino" má vstupy RCA (CINCH), můžeš to připojit do PC (kabely CINCH/jack). Má to audio 7.1. Ale je riziko posunu zvuku a obrazu, takže spíš jen na vyzkoušení.

Nicméně, asi je problém v PC přehrávači - nedodává do HDMI to 7.1 nebo 5.1.