Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční připojení k internetu

Ahoj, včera se mi stala velmi zvláštní věc. Potřeboval jsem na chvíli odpojit PC od internetu, a tak jsem ze síťovky vytáhl kabel. Po opětovném připojení kabelu však PC nereagoval a stále mi hlásil, že se nemůže připojit. Už jsem to takhle udělal mockrát, a ještě nikdy se mi to nestalo. Rozhodl jsem se, že to budu řešit až dnes a mezitím jsem reinstaloval OS, protože toho tam bylo trochu víc. Když jsem ráno zapnul reinstalovaný PC, k velkému překvapení jsem zjistil, že problém s připojením se nějakým zázrakem vyřešil sám. Každopádně bych rád věděl, čím to mohlo být a co se s tím dá případně dělat, protože reinstalovat kvůli tomu po každé Windowsy se mi moc nechce. Jak byste to řešili? Díky

síťovka jaká? kde umístěná, co k ní připojeno. Jak připojen PC? který kabel vytažen.

teď věštím z křišťálové koule, ale pokud jsi vytáhl napájecí kabel modemu ( v řeši noobů by mohlo odpovídat síťovce) nebo telefonní kabel, tak po zapnutí modemu, modem se nějakou dobu načítá (minuta-3), a dál nějakou dobu sestavuje DSL spojení (minutka)