Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s ramkou

Ahoj koupil jsem RAMku ADATA XPG GAMMIX D10 8GB DDR4 3000mhz a nějak to nejde napasovat do mé základové desky (MSI B350M PRO-VDH) bojím se abych jí nezlomil podle příručky by to mělo jít ale ta ramka tam prostě nechce :D myslíte že to může být jenom tím že to je nové tak se tam tomu nechce nebo mam vadnej kus ?
díky za odpovědi
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Vadny kus urcite nemate, pokud ji tam davate spravne tak nemuze byt problem pamet "docvaknout". Mnohe dnesni desky maji ale u slotu pro pameti jednu stanu - tu "packu" na pevno - neni odklapeci, tam se to dava trochu hur (odstrasujici priklad cutovani cost, ale delaj to dnes uz asi "vsichni")