Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oukitel k10000

Zdravím,
mám oukitel K10000 a začal se mi neustále restartovat, vlastně ani nenaskočí hlavní obrazkovka, je jen čená ale horní lišta normálka funguje.
Když chci dát recovery tak mi naskočí android panáček s nápisem "žádná data".
chci to píchnout na PC a nahrát novej android,ale zaprvé nevím jak a zadruhé mi to ani nenačte usb když se neustále restartuje.
Neměl někdo podobný problém a popřípadě jak ho vyřešil.
Děkuju

Je-li v záruce, tak reklamovat.
Můžeš zkusit, jestli v tom "pseudo-recovery" módu ho uvidí adb nebo fastboot. Od toho se dá ještě nějak odpíchnout.

Kdysi se mi taky tak nějak podělal podobný čínský sranec od Ulefonu. Vyjmul jsem baterii, zlomil ho a hodil do elektroodpadu.