Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externa grafika (laptop)

Ahoj, nedávno som videl na nete externu grafiku pomocou tohoto

-----> https://www.amazon.com/Laptop-External-PCI-Graphics-Card/dp/B00Q4VMLF6 <-----

no aby som to zhrnul tak proste mám slabý notebook je tam amd radeon hd 7400 skoro nič to neutiahne ale chcel by som si tam napojiť pomocou konektoru 750TI 2GB no niekto písal na forkach že to neni na hry ale ked som kukal yb video tak tam bolo dosť videí o tom ako z napr intel hd si tam napojili 980 a hrali na plynulé fps... chcem vedieť váš názor ako a či máte s tým skúseností..
Dík

ak máš na notebooku express card54 slot a k dispozícii samostatný napájací zdroj pre žravú grafiku v adaptéri,ktorá vyžaduje viac ako 75W/s adaptérom sa zdroj nedodáva/,tak to použitelné je....na youtube je dosť fake videí,na to by som sa príliš nespoliehal......