Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim spánku PC a samo zkoušení se zapnout

Zdra­vím, mám vel­ký pro­blém. Při za­pnu­tí pc se kdy­ko­li po­čí­tač sa­mo­vol­ně vy­pne ne­bo se dá do re­ži­mu spán­ku a sna­ží se sám asi 3x za se­bou, ně­kdy dva­krát za­pnout, ně­kdy se to po­ve­de na­pro­pr­vé. Když je to pět­krát, sko­čí mi tam mod­rá ob­ra­zov­ka je tam na­psá­no, jest­li ne­chci re­in­sta­lo­vat win­dows. To­to se stá­vá je­nom i při tom, když je za­plá jen plo­cha. Pro­sím o nor­mál­ní ra­dy. Stává se to tak každý 3 minuty.

Pokud počítač nabíhá až na několikátý pokus a náhodně se vypíná, vypadá to na vadný zdroj. Výměnou zdroje bych začal, ale může být vadné prakticky cokoliv.

Ano, bylo by lepší to dát někomu, kdo má na vyzkoušení různé komponenty. Ty zatím můžeš zkusit spustit nějaký live Linux, ať vyloučíš chybu systému.