Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta

Zdravím,
jsem naprostý lajk v tomhle oboru a potřebuji Vaši pomoc. Zakoupil jsem si do svého PC (na doporučení kamaráda který mi odjel do Kanady) zvukovou kartu SOUND BLASTER Z.
Můj dotaz zní jasně. mám sluchátka přes USB a repro přes Bluetooth. Na zadní straně zvukovky jsou jen Jack a Opti připojení/vývody. Jak tedy zařídit, aby zvuk šel přes tuto kartu do repra a sluchadel?
Díky každýmu kdo bude ochoten pomoci.

USB sluchátka budou mít svojí zvukovku (nepíšeš jaký) takže tu k nim nepotřebuješ,tu využiješ třeba na napojení do domácího kina nebo Pc repro,atd kde to je znát oproti integrovaný,pokud máš nějakou levnější MB.(jinak určitě lepší zvuk přes drát než bezdrát,to jenom poznámka co už máš,ta zvukovka ti bude jinak k ničemu jak píše hore forestek)