Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nová bedna k pc

Ahoj tak tu jsem zase ze svým problémem :D dnes jsem při stavbě pc narazil na to že má základní deska (MSI B350M PRO VDH) má 8 děr pro šrouby ale můj pc má jen 6 distančních děr takže nastal další problém dnes nehledám ramky ale bednu pc která bude podporovat mojí základovku.Já ten pc snad nesložím :( co příjde příště původně jsem chtěl vyměnit grafiku ale pak jsem zjistil že to nebude podporovat zdroj,procesor,základovka, a nakonec je teď proti mě i bedna :(
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Riziko zkratu hrozí, pokud ty sloupky dáš jinam, než kam patří. Jestli jich je 6 nebo osm je celkem jedno. Je ale potřeba být opatrnější při montáži.

původně jsem chtěl vyměnit grafiku ale pak jsem zjistil že to nebude podporovat zdroj,procesor,základovka

Cože? Co kdybys popsal, co vlastně skládáš...