Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skylink Live TV - jak kontaktovat podporu?

Ave. Nějaká ludra se mi nabourala na účet SL. Mám jedno zařízení skérzevá satelit, další tři přes net (to je v ceně, která není až tak malá). Kdykoliv se připojím s notesem či tabletem, skuhrají, že bych měl jedno zařízení odpojit. Dvě svá zařízení poznám. Další jsou něco z Linuxu - tipuju vykurvence. Mají ti mamlasi (skyčosilink) nějakou uživatelskou podporu? Kam mám napsat a proklít?

Este mam v praci mob. cislo na nejakeho "managera" ,ale neviem coho konkretne. Ak tak zajtra po 10:00 ti ho mozem poslat, ak nepovies od koho ho mas, tak mu vynadaj aj za mna.
Edit: Este som si spomenul...ja uz u nich nie som, ale svojho casu zvykli regovat na Skype

Tajny ci nie, dal mi ho ked uz som s nimi skoncil, s tym ze pri akymkolvek probleme mam volat. Poslem ti PM zajtra z prace, ale az okolo 10:00, som tam sice.od rana, ale skor si nenajdem cas. Doma to cislo nemam. Snad tam este pracuje.

Předběžně děkuji. :beer:

edit: Ti výmrdi nemají ani mail na jejich ajťáka (jestli nějakého mají), který by aspoň prozradil, proč mi neznámí tvorové žerou moji předplacenku. Ani tolik slušnosti, aby se dalo "někam" stěžovat. Končím s nimi a vyhlásím to do světa. Ať je čort pojebe ohnivým kokotem.