Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání videa

Při přehrávání videí (třeba YOU TUBE)se zasekávají.Když je napřed nahraju a pak pustím
je to jen o trošku lepší. Mám Windows XP,Procesor Intel Celeron 400MHz 256 MB RAM.
Začínám a poraďte prosím ať tomu rozumím. Dík M.

S flashem, který se streamuje (spouští na stránce) moc neuděláš.

Viděl bych to na tři možnosti:

1. Pauznout video dokud se nenačte.
2. Video stáhnout a přehrávat v něčem nenáročným (VLC PLayer, KMPlayer)
3. Video převést na míň komprimovaný soubor (MediaCoder- Soubor/otevřít URL (vložit odkaz na youtube),nastavit převod na avi/xvid/mp3 mono).