Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor nezobrazuje

Tohle je problém pro machry:

Chtěl jsem si v PC vyměnit grafickou kartu. Poté co jsem tak učinil, zapl jsem počítač, větráky se rozjely, ale monitor nic. Nic nezobrazil. Tak jsem myslel že to je tou gr. kartou. Vyměnil jsem zpět tu původní, a... opět nic! monitor nic neukázal. Tak jsem monitor vyzkoušel na jiném PC - fungoval. To samé obě gr. karty - fungují. Tzn. monior je v pořádku, gr. karty také, zdroj také (větráky fungují), takže vše ukazuje na zákaní desku. Ale proč přestala fungovat takhle z ničeho nic? Celou jsem jí zkoukl, nikde jsem nenašel nic urvaného, ulomeného, nic... Nenapadá vás někoho kde by mohl nastat na zákl. desce problém takhle náhle? Kdyby byly dotazy tak se klíďo ptejte.
HejdaV@centrum.cz

1. mel si na MB integrovanou GK nebo si jenom nahradil starou za novou???
2. poradne skontroluj, jestli mas dobre zastrcene RAMky do slotov, nejlepe vytahnout... profouknout a opet osadit...

vecsinou kdyz je spatne osadena RAM tak to nenabehne... znam z vlasne skusenosti... sam jsem nad tim badal pul dne...

:-[:-D