Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samo brobuzení.

Zdravím.
Používám desku ASRock Q1900M Q1900M ve spojení se dvěma dvbsky-t982-dual-dvb-t2-t-c-pcie-v100c-1001077
Proto je důležité, aby se bez problému uvedla do hibernace a v daný čas se probudila. Do hibernace přejde, ale cca po minutě se probudí. Buď jsem slepý, nebo nevidím, ale v BIOSu nemužu najít nějaké nastavení.
Mám i ASRock Q1900B-ITX Q1900B-ITX se stejnými kartami a HDD/SSD a tam je to v pořádku.
Na obou běží na WIN7.
Poraďte prosím.

JJ, to je ono. U klávesnice a myši jsem to zakázal, u síťovky to už bylo. PC se probralo, nahrálo dvě munity TV, uspalo a spí už 5 minut.
Tak to už bude v pořádku. Jsem si díky Tobě vzpomenul, že toto jsem musel nastavit i u ASROCK Q1900B miniITX. A zapoměl jsem to. Šest křížků na krku je holt šest křížků... 3-[ Co ale dávalo za impuls k probuzení z myši, nebo klávesy se asi už nedozvím. Klávesnice se nikdo nedotýkal, myš dokonce otočena vzhůru nohama.
Jen klávesnice v hibernaci stále svítí, ale to už je o něčem jiném.
Moc díky.