Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WWW to PDF

Zdravím.
Doporučte nějaký program?
Hlavně mi jde o to, aby uměl načíst nějakou internetovou stránku, já si moh klikáním pomazat všechny reklamní bannery a pak až uložít.

Obávám se, že takhle jednoduše to nepůjde.

1. Do prohlížeče nainstalovat AdBlock + Element Hiding Helper, tím promažeš "živou" stránku, uložíš (tisk do *pdf)

2. Nebo uložíš komplet do *pdf a následně v nějakém vektorovém editoru (třeba Affinity Designer) odstraníš/smažeš co chceš.