Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černá čára

Dobrý den, mám propojený monitor s notebookem vga kabelem, vga kabel je připojení na HDMI korektor, jenže při duplikovacím režimu monitoru, je obrazovka / zvlášt připojena / s černým pruhem v pravo a posunuta do leva, zatímco když zapnu jen obrazovku tak má špatné rozlišení. Co s tím ?

HDMI korektor neznám. TO je kladivo ve tvaru HDMI co když se stím bouchne do libovolného konektoru, tak to z něj vytvaruje HDMI konektor?
PS: VGA kabel nemůže mít HDMI konektor. Tyhle vifikundace s rozdílným konektorem a kabelem umí třeba USB-C a thunderbolt, nebo MiniDisplayport/Thunderbolt1,2

O jaký jde monitor, jakým konektorem je připojen?

Nevýhoda duplikovacího režimu je ,že se sdílí rozlišení + FPS.