Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slúchadlá do mobilu

Dobrý deň,
Mám doma odolný mobil oukitel k10000 max a kúpil som slúchadlá s 3,5 mm jackom ale nefungujú lebo sa tam nevopchajú čo som hľadal v obchodoch tak majú iba také malé nemajú to predlžené tak či náhodou niekto nevie o nejakých ktoré by fungovali na 100%,ďakujem
A nesmie byť pri som 3.5mm jacku ohnutý kábel do tvaru L musí ísť rovno

áno ja som písal,že má 3,5mm jack ale tým že ten mobil je vodeodolný a nárazuvzdorný tak má dobrú ochranu a tam nejdú dať slúchadlá nevopchám ich tam
Dajme tomu tieto som narýchlo našiel pre príklad https://ctrlv.cz/0XnU ten jack tam vopchám ale nezmestí sa tam tá gumená ochrana tá hrubšia časť už ju tam nedám a neberie mi že sú slúchadlá zapojené a potom ani nejdú,preto sa pokúšam nájsť nejaké čo by mali ten jack alebo niečo také dlhšie a vošlo mi tam