
Nelze zapnout
Dobrý den, zapnu Pc a objeví se mi tohle. Kdyz ho zapnu naskoci to same, porad dokola. Jsem uz bezradnej, poradi mi nekdo prosim?
Dobrý den, zapnu Pc a objeví se mi tohle. Kdyz ho zapnu naskoci to same, porad dokola. Jsem uz bezradnej, poradi mi nekdo prosim?
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
To je BIOS. Když zmáčkneš Esc, tak bys z toho měl vyjet ven.
Prave ze dam Esc i F10 jsem zkousel, nic neoomaha, pocitac se restartuje a znova skoci toto
Je vidět pevný disk v záložce BOOT?
Neni, takze asi HDD v haji?
Vypnul jsem pocitac na tvrdo, protoze byl 5 minut zasekly a neslo nic, muze to byt tim?
Mohl být zaseklý, protože přestal komunikovat harddisk. Rozber to, vytáhni harddisk, zasuň zpět a zkus to pustit. Pokud ani pak nepojede, tak ten disk připoj do jinýho počítače, jestli funguje. Pokud ani pak ne, tak je po něm.
Dobre, zkusim to a dam vedet
Zkus ho v jiném PC.
Odpojil jsem HDD a zadna zmena, nejde vyndat, je to reseno pouze konektorem. Co to tedy znamena, kdyz to dela to same i po odpojeni HDD?
V BIOSu se ti ukáží jen připojená (funkční) zařízení. Ten disk se zřejmě nepřipojuje správně. Vyndat ven jít musí,popřípadě tam vlož jiný a i bez OS by ho měl BIOS detekovat.
Neznamená to nic, protože když tam nemáš HDD, tak tam není systém,který by to ančetlo. Zkus HDD v jiném PC
Neopisuj.
Asi jsme psali ve stejnou chvíli
Když to nezdetekuje disk, nic s tím nenaděláš.
https://appuals.com/asus-computer-boots-aptio-setup-utility-instead-booting-os/
Ten notebook je jeste v zaruce, dekuji Vam moc za rady, ale ja jsem laik a nevim, jak ten HDD vyndat, asi bude lepsi to poslat na reklamaci, pokud ji uznaji :)