Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte mi notebook

Doporučte mi notebook.

Chtěl sem aby to mělo com port,co sem ale našel, tak to bylo za hrozné pálky, takže se tento požadavek neřadí na první místo, ale byl bych za nej rád. No a chci aby na tom běhal Solid Edge,CAD....,mělo to WLAN,LAN,slot na PCMCIA karty ,slušnou DVD/RW...mechaniku, bluetooth, líbí se mi matnej displej, ale to je asi nedosažitelný. Jinak chci 15" nebo 17" podle ceny,, jinak bez OS, nebo Linux....

a cena kolem 16tis.

Díky
Změna předmětu, původně: notes (Kurt)

Se omlouvam protoze mam net na mobilu a prehlidl jsem display.V praze kousek od metra c,Vysehrad je bazar PC a NTB.Ja tam nebyl,ale kamos tam sehnal NTB s CPU 1,8 GHz,2048RAM,250GB HDD.Cena 7.500kc.Jsem presvedcen ze potrebny NTB bys tam sehnal.Bohuzel parametry nejsem schopen odhadnout,ale techto NTB tam maji asi 30ks a urcite by CAD zvladnul

Nenašel jsem popis doporučené HW konfigurace, (pohledej sám jinde) na stránce:

www.solid-edge.info

Chce to rychlý disk, dost RAM, vícejádrový CPU a výkonnou grafiku, to jsem chytrey. :-)
Zkrátka čím více peněz do toho vrazíš, tím lepší výsledky obvykle dostaneš.
Tak na okraj by byl JIMHO lepší stolní PC a noťas jen na přenášení dat a lehké úpravy
v terénu. Výběr NB je obrovský, stačí si kdekoliv v netových obchodech zatrhnout
výrobce + kritéria a můžeš vybírat do alelujá.

mě jde spíš o to jestli amd+ati a nebo intel nevim co je na to lepší

ale asi ted spíš hlavně doporučit firmu ktery dela i noty bez windows a dela tek nejak kvalitni veci, treba kamarad rikal ze acery jsou nekvalitne udelany, ja bych chtel neco co by aspon trochu vydrzelo

hledam neco kolem 16000