Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitny stream cez OBS

Dobry den. Chcel by som sa len informovat mozno co najlepsie cez vase znalosti a skusenosti. Cez co je vlastne lepsie streamovat pri OBS aplikacii. Neviem sa rozhodnu pre nastavenie grafiky alebo CPU. Niektori vravia ze grafika vraj dokaze trochu znekvalitnit video aj ked tie novsie by uz nemali robit velky problem ale cez CPU co je viac pouzivana forma streamu mi pri streame niektore hry sekaju. Moja zostava je I7 7700K, 1080 msi 8gb, 32 gb ram. Net mam VDSL 80/8Mbps. Dakujem za vasu radu a podelenie sa so mno u o vase skusenosti.

nerozumiem úplne otázke, akým spôsobom myslíte cez IGP alebo dedikovaná GK? Máte ntb alebo PC? A myslíte ako beh OBS na danom Grafickom chipe, resp nastavenia psyhx alebo hovoríme o nastavení enkodera alebo vlastne o čom?