Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nové sestavy za 30k

Ahoj,

potřeboval bych poradit. Plánuju si koupit nové pc. Chtěl bych ho převážně na práci na grafiku (Ps, Ai, Id, DW, 3d max), ale také bych si občas na něm i něco zahrál. :) Mužu do té sestavy investovat kolem 30k. A chtěl bych se zeptat zda tyto komponenty jsou v pohodě hlavně na práci aby se mi to pak nerendrovalo 3 hodiny atd. :) a zda se mezi sebou nebudou nijak "prát". Děkuju. https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=756D6E72686B63791

Děkuji za radu. Zdroj je výkonostně nevhodný a nebo je to kšunt jako značkově. Ventilátor tedy škrtám a k disku. U té druhé grafiky bych dokoupil ssd. A u té první která je v sestavě je ssd disk jako dárek. Proto mám jen jeden. Nebo si myslíte že by bylo lepší ješště jeden klasický? :)