Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasový záznam když mi někdo volá

Zdravim da se nahrat zvukovy zaznam ve stylu: pokud telefonat nezvednu zanechte sms zpravu, jedna se o mé verejné číslo, ozvu se vám
Neco jako kdyz nekomu voláte a jde slyset hudba kterou si on zaplatil...da se neco co sem uvedl dohodnout s operatorem a muj hlasovy zaznammu poslat aby byl nahran kdyz mi nekdo bude volat..

Hlasová schránka se zapíná až když voláš déle a nikdo to nezvedá, ta je pak na účet volajícího zpoplatněna.
Mám na mysli když někomu voláš a místo tu tuuuu jde slyšet hudba..tak místo té hudby tam mít svoji zvukovou nahravku

Ale ta hudba nehraje místo vyzvánění, ale až poté, co hovor "vezme automat" (zpravidla ve firmách, na úřadech) a po proklikání se k živému člověkovi oznámí něco ve stylu "..všichni naši operátoři právě hovoří, čekání vám zpříjemníme hudbou").

Osobně mě to nesmírně vytáčí. Než se člověk dostane kam chce, musí poslouchat žvanění a platit minuty. Někdy zabere, pokud znám kombinaci tlačítek, které mám zmáčknout, abych se dostal kam chci. Někdy to ale nejde, člověk musí poslouchat rozjásaný hlas automatu, který mi oznamuje, že hovor nahrává a poučuje mě o gdpr.