Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herních sluchátek do 2000Kč

Zdravím,
mám v plánu si kupovat nové herní sluchátka a chtěl bych tentokrát více zainvestovat (vždy jsem měl sluchátka okolo 500Kč).
Nějak jsem na to koukal a zaujali mne tyto tři firmy: MSI, Razer a HyperX.
Od mých nových sluchátek bych očekával kvalitní hudbu a prostorový zvuk a aby něco vydrželi (se sluchátkami nějak nemlátím, ani se k nim nějak špatně nechovám, stačí, když mi budou hrát min. rok).
Dalším bonusem by bylo, kdyby byli červené, aby se mi hodili k pc, ale to je maličkost.
Jaká firma je podle vás nejlepší? Znáte nějakou lepší?
Předem děkuju za odpovědi!

tomifaj

Všechny moje sluchátka mi vydržely několik let, chovám se k nim slušně. Aktuálně mám PortaPro, Audio Technica jsem nikdy neměl, ale patří mezi špičku na trhu.
Neslyšel jsi o nich, protože nejsou počítačová firma. O tom vypovídá, když vybíráš sluchátka od výrobce MSI, nebo Razer. To nejsou audiofirmy, ale chrliči počítačových komponent a příslušenství.