Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Orange rychlost internetu

Zdravim, dnes mi namontovali internet, a podla zmluvy mam mat 300 Mbit/s ale na speedtest.net mi to ukazuje 95 Mbps...je to 300 Mbit/s ked to prevediem? Lebo co som testoval telekom, tak stale rychlo pasovala...hej viem ze ked budem stahovat tak tu rychlost aj tak nedosiahnem.

jžš,... OrangeSK, LUL.... kúpiť si neco od najhoršieho operátora je hold blbé. Ostatne v zmluve majú zázračné slovíčko "až", takže ti to může ísť aj 95Mbps a nemáš právo sa sťažovať.