Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazané bitcoiny?

Dobrý den asi měsíc jsem obnovil pc do továrního nastavení a úplně jsem zapomněl cca na 15 dolarů v BTC. Je nějaká možnost je ještě získat zpět? Měl jsem je na peněžence jaxx. A co se snimi takto stane? Existují nebo se prostě vymažou? Předem děkuji za všechny odpovědi.

Existují, ale bez možnosti dostat se k nim. Jaxx vytvoří uživateli po instalaci shluk slov, na základě kterých jde peněženka obnovit do jiného zařízení. Zobrazí cca 15 slov, důrazně vyzve uživatele, aby si slova opsal (nutné několikrát potvrdit) a následně zobrazí okno, do kterého musí uživatel slova opět napsat. Zajisté máte někde tato slova opsaná, teď už stačí jen nainstalovat Jaxx, kliknout, že už peněženku máte a vyplnit opsaná slova.

Jaxx vytvoří uživateli po instalaci shluk slov, na základě kterých jde peněženka obnovit do jiného zařízení. Zobrazí cca 15 slov, důrazně vyzve uživatele, aby si slova opsal (nutné několikrát potvrdit) a následně zobrazí okno, do kterého musí uživatel slova opět napsat - ak je hlava blba a zabudne si opisat slova a odlozit na bezpecne miesto tak plati PRESNE to co som napisal. a ty fiala tu nepis take sracky.