Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přejmenování webu na wedos.cz

dobrý den, chtěl jsem si přejmenovat web kvůli překlepu. potřebuji vědět co vše musím udělat tak aby se mi změnila adresa a wordpress (aplikace) fungoval tak jak měl. děkuji moc za rady.

Poznamka pod carou: Wedos ma pro sve zakazniky docela dobrou podporu, da se myslim i email nebo chat.

Wordpress neznam, ale rekl bych, ze by to nemel byt problem. Prepises to u sebe kde si vytvaris web nekde v te aplikaci musi byt zmena nazvu a pak to das na tu hostovanou adresu. To bude zcela standardni. No jsou tu lidi, ktery s tim budou mit zkusenosti, tak snad ti nekdo poradi.