Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvou a více kanálový videorekordér.

Poradíte mi nějaký více kanálový soft videorekordér, který dokáže nahrávat současně z dvou a více USB kamer a videa pak uložit do samostatných souborů? Nahrávám z tří kamer a výsledkem budou tři uložené záznamy o stejné délce. Doufám, že jsem to napsala (formulovala) dobře. Pokud ne tak se omlouvám ale zajisté víte co chci. Děkuji.

potom skús multi web cam videorecorder free z cnet.com,ostatné čo poznám a fungujú sú dosť drahé záležitosti,alebo vyžadujú aby kamery boli postavené na určitom videočipe napr. texas instruments C64x,WIS etc a s inými nefungujú....nefungovala ani klasika z sourceforge.net program video surveillance ? ten obvykle vedel pracovať s klasickými,bežne predávanými web kamerkami od geniusu,microsoftu a spol....