Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obraz - záloha disku

Dobrý den všem,

jakým způsobem dosáhnu toho, když budu reinstalovat počítač, abych nemusel instalovat každý program (dejme tomu office, bs player, nero apod.) a drivery ?? Četl jsem něco o obrazu disku, ale i nějaké další způsoby, pomocí kterých se obraz/kopie uloží na flash disk. Můžete mi prosím shrnout všechno dohromady a doporučit nějaký program jaký použít ? Děkuji za všechny odpovědi.

1) nainstaluješ systém na rozumně velký/malý logický disk c:
2) všechna data, filmy, mp3, fotky budeš mít na jiném logickém disku (d:)
pak má smysl dělat image dobře nainstalovaného systému. image se nedává na 4gb flashku za stokoruny, ale na dvd za 10kč. jeho obal se popíše datem zálohy, verzí programu kterou jsi to dělal, případně komentářem v jakém stavu byl systém (servicepack, atd)
3) data se zálohují kopírováním na externí/síťový disk, nebo vypálením na dvd. jejich image je zbytečný nesmysl.

nějaké programy vychází občas zdarma v chipu, nebo se v akci přibalují k diskům. dobré programy bývají placené, to už je takový hloupý zvyk.