Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolenka podpis

Ahoj, ideme na dovolenku a nechce sa mi chodit do papiernictva a skenovat zmluvu. Neviete akym programom sa podpisem do PDF suborov teda do zmluvy? Diky

než tohle všechno prozkoumáš a vyřešíš tak bude rychlejší si smlouvu někde vytisknout a podepsat. pokud nemáš digitální podpis tak se to dělá špatně. další variantou je vytisknout, fyzicky podepsat a poslat sken. poslat fotku z mobilu je už hodně pofidérní.