Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokování reklam pomocí AdBlock Plus na Seznam.cz (os Opera)

Dobrý den.
Za poslední dny jsem si všiml, že číselné označení počtu blokovaných reklam v ikonce AdBlocku na Seznam.cz neustále rychle narůstá. Na ostatních stránkách se počet blokování pohybuje v řádech jednotek až max. nižších desítek.. u Seznamu je otázka jedné dvou minut 1000+ a neustále roste.
Nijak mě to neomezuje, pouze si pokládám otázku.. nemá to zbytečný vliv na výkon počítače/rychlost internetu/nadbytečné přehřívání/snižování životnosti, apod... Má či nemá? To je oč tu běží:) ..a jak se tomu případně vyvarovat.. krom hlídání si nezdržování se na Seznamu..
Děkuji a přeji hezký den.

PS: Opera verze 54.0.2952.64

Vtipné.. o to více, že je to opravdu asi to nejlepší řešení. Navíc, dle správce úloh to hne pouze s vytížením paměti.. o max 2% (jetě vzhledem k tomu starému pracovnímu křápu).. takže ignorace je vcelku na místě:)