Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ffmpeg - linux

Zdravím, co je špatně?
Přes terminal.
fmpeg -i rtsp://admin:admin@192.168.1.250/11/.h264 -c:v copy -t 120 stream.mp4
Fungovat to funguje a nahraje to 2 minuty ale neukončí se.
V terminálu vidím jak to furt streamuje.
frame= 428 fps= 34 q=-1.0 size= 2467kB time=00:00:22.36 bitrate= 903.8kbits/s speed=1.77x

podivej se na http://ffmpeg.org/docs/ffmpeg-all.html

co se streamuje ? vždyť ukládáš do mp4 souboru. Pokud streamuje původní zdroj, tak ten to je věc zdroje, ten si může streamovat do nekonečna, ffmpeg, pouze ho čte
myslím že je tam přímo volba na rozhodování po ukončení streamu nebo chování po dosažení cílového času
co znamená "fungovat o funguje"

zkusil bych přešunout volbu -t 120 před - i (pořadí hraje roli) a bývá zdrojem chyb v ffmpeg