Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty - Intel Core i5 7600k

zdar, mam teploty na tomto procesore medzi 50-80 stupnov podla zataze. Chladic mam be quiet dark rock 3. 2x prepastovane nepomohlo. Ma niekto rovnaky procesor a ake mate teploty? Mate nejake rady? Chyba CPU alebo chladica? Dakujem

Ten CPU si taktoval? On totiž dává Intel tu prasopastu co stačí normálně ovšem na OC je mizerná a teploty jdou hore od toho se pak dělá delid CPU,na druhou s stranu v těhle pařácích jsou i ty teploty asi ještě Ok,na case nevidím vzádu točák ten tam doufám máš.:-)

No a co si s tím dělal ? Výměna chladiče nebo jsi to tak koupil nebo to už předtím s tím chladičem jelo ?

Zkusil bych šáhnout úplně na spodní část chladiče která se dotýká cpu zda je horká /mohl utéct plyn z heatpipe/.
Zkusil bych při vypnutém pc opatrně s chladičem zkusit zaviklat jestli drží na cpu, měl bys cítit kontakt z deskou.
Ještě blbá...tu folii jsi oddělal z chladiče před nasazením, že jo ? :-)
Snad jsi to montoval při vytažené desce ze skříně , použil jsi sponky pro intel a neprasil to nějak s použitím původních zbytků chladiče...