Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štart windows

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať ukladá niekde notebook ako dlho sa mi zapína notebook.Mám na mysli ked zapnem notebook,a ukáže mi napr.štart notebooku príklad 30 sekúnd.Windows 10 home notebook lenovo

šlo by spustit prohlížeč událostí (evenyvwr.msc) -> protokoly windows -> system.
start je událost eventlog, pak se spouští milión služeb, nakonec by to mělo logovat i přihlášení.

když řešíš takový problém, spíš se zamysli nad doinstalovanými svinstvy do windows:
- pochybný antivir ve verzi "internet security" je spíš na zlost než k užitku, vykopat navždy ven
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- na test adware a spyware jednoduchý adwcleaner.