Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba aktivace win 10

Dobrý den, koupil jsem si windows 10 product key, při zadaní kodu mi píše že windows nelze aktivovat protože je už používaný na jiném zařízení což by nemělo protože já jsem ho nikde jinde nedal. Chtěl jsem to zkusit přes aktivaci telefonátem ale po telefonátu na jedno z čísel vůbec nepostupují podle pokynu a ptají se úplně na něco jiného a řeší něco jiného než pokynu při telefonické aktivaci. Co mam dělat ?

Otevři si nastavení,to ozubené kolečko,tam si najdi "systém", rozklikni a tam to najdeš. Si neuvedl jak si k tomu key přišel,tak je docela možné,že to nepomůže. Pokud to byl normální prodejce,tak to reklamuj u něj a na nějakou podporu se vys... Nebo to bylo z Uložto ??