Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdělení disků

Ahoj, mám jeden fyzcky disk rozdeleny na 2. Má vliv jestli má 1 jednotka s windowsem 75gb a druhá s daty 630 na rychlost ? Dost se zadýchává jen firefoxem, po probuzení trvá třeba 5 minut než se dostanu k přihlášení a začne se načítat win. Mám poměrně nově čerstvou instalaci, takže tam skoro nic nemám, a přemýšlím, jestli by mi zvětšení jednotky pomohlo, že by nebyl disk s win ze 3/4 plný.

takže možné spyware doplňky ve firefoxu jsi ani nezačal řešit.

a co aspoň možné chyby doplňků co sis nainstaloval vědomně: dají se dočasně zakázat nebo spustit firefox v -safe-mode, jestli to bez nich nepojede líp.

též jsem psal něco o antiviru: nenacpal ti svůj zbytečný a neschopná doplněk do ff?