Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadný zdroj?

ahoj je možné ze je vadný zdroj? pc mi jde zapnout někdy až na třetí pokus ale když pc nechám zapnuté tak vydrží klidně i 5 dnu a pc se nevypne ani nesekne

Zdrojom to byť vôbec nemusí. V každej case máš ešte dodatočné káble, kde do základnej dosky zapájaš napr. tlačítko na zapnutie, reštart atď... tieto tlaítka sú zaojené do základnej dosky, takže ja by som napr. skontroloval, či sú tieto konektory v pohode. Prípadne, či sú dobre zasunuté.